Your trusted
business partner

Współpracuj z nami
jako producent

TRADE4U to zespół ambitnych, młodych i wykwalifikowanych handlowców, którzy przez ostatnie lata zdobywali doświadczenie współpracując na różnych obszarach sektora handlowego, poszerzając tym samym swoją sięć partnerów biznesowych. Nieprzerwanie od 2013 roku świadczymy najwyższej jakości usługi dystrybucyjne, stale poszerzając portfolio o wiodące marki elektroniki użytkowej i infrastruktury IT. Dzięki doskonałej lokalizacji siedziby naszej firmy, która znajduje się w samym sercu Europy Środkowej, z łatwością docieramy do naszych klientów i głównych odbiorców z całej Unii, a nasze rozbudowane i zaawansowane zaplecze logistyczne pozwala nam na bezpieczny i szybki dowóz towaru do naszych Klientów.

 

Producentom decydującym się na bezpośrednią
współpracę oferujemy szeroki pakiet świadczeń:


  • Dotarcie do wiodących sieci retailowych, operatorów komórkowych, sklepów z elektroniką, lokalnych operatorów ISP, integratorów rynku;
  • Międzynarodowa sprzedaż hurtowa;
  • Prowadzenie działań sprzedażowych za pośrednictwem własnego sklepu internetowego;

 


 

Umowa dostawy towarów TRADE4U
Załącznik do umowy handlowej TRADE4U

Zostań naszym
partnerem

Wymagane dokumenty:

 

  1. Wydruk o rejestracji w KRS lub CEDG;
  2. Zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS, zaświadczenie o niezaleganiu w US (nie starsze niż jeden miesiąc);
  3. Kopie deklaracji VAT-7 z ostatnich trzech miesięcy;
  4. NIP-2 w którym będzie wskazany numer rachunku bankowego lub zaświadczenie z banku gdzie będą wskazane konta bankowe firmy;
  5. Zaświadczenie o nadaniu NIP.

 

Zamówienia i dostawy

 

Wszystkie zamówienia mogą być dokonane pisemnie, telefonicznie, mailem lub poprzez komunikatory internetowe. Zespół TRADE4U SP. Z O.O. dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia kontrahentów docierały do nich tak szybko jak to możliwe, a ceny towarów były konkurencyjne.

 

Zwrot towaru

 

Zwrot towaru może nastąpić tylko i wyłącznie po zarejestrowaniu i zatwierdzeniu możliwości zwrotu przez TRADE4U SP. Z O.O. Zwroty bez uzgodnienia i potwierdzenia nie będą przyjmowane.

 

Adres magazynu i odbiory osobiste towaru

 

TRADE4U SP. Z O.O. – magazyn główny:
ul. Zgońska 41, 43-267 Suszec,
tel. +48 794 680 790, e-mail: office@trade4u.com.pl

 

Odbiory osobiste towaru bezpośrednio z naszego magazynu są możliwe w godzinach 09:00 – 17:00. Przy odbiorze osobistym towaru wymagane jest ważne upoważnienie podpisane przez reprezentanta firmy.

Kontakt

TRADE4U SP. Z O.O.
ul. Zgońska 41
43-267 Suszec


Skype: trade4u.com.pl
E-mail: office@trade4u.com.pl

NIP: PL6381812116
REGON: 361257009
KRS: 0000551546

Formularz